Kateřina, 1 rok v Preciose

Do Preciosy jsem nastoupila teprve před pár měsíci, ale holky mě vzaly hned mezi sebe. A jak jsme utužily vztahy? Že to bude otužováním v nedalekém rybníce, jsem nečekala, ale jsem za to ráda. Nástup do nové práce může být trochu šok, ale tady jsem se rychle oklepala.

Petr, 27 let v Preciose

V Preciose už pracovala moje maminka, které jsem koukal doma pod prsty, když třídila produkty. Pracuje tady i moje žena a takhle to tady má víc zaměstnanců. Je to totiž rodina, co tuhle firmu dělá a co ji vystihuje. Pomáháme si mezi sebou a pomáhá nám i Preciosa, když potřebujeme.

Karel, 10 let v Preciose

S touhle bandou už to táhnu 10 let a ještě se nestalo, že by se mi dny opakovaly. Dobře se známe a normálně si pomáháme. Všichni víme, že naučit se obsluhovat naše mašiny chce čas. O to víc ale umíme ocenit, že člověk umí zabrat. Máme hodně pestrou skladbu produktů a pořád se děje něco nového. Pořád se učím […]

Lukáš, 11 let v Preciose

Hlavně v dnešní době si uvědomuji, jakou jistotou Preciosa je. Máme vlastní stroje, vlastní produkt, nejsme na nikom ani na ničem závislí. Baví mě, že o výsledek mojí práce, to moje dílo, je zájem všude ve světě. Že ty naše kameny jsou součástí velkolepých show hudebníků, sportovců i filmových hvězd.

Petr, 32 let v Preciose

Když jsem začínal, křišťál měl pět barev a brousil se jedním stylem. Dnes je barev celá škála a kámen můžete brousit 20 nebo 50 sekund… Je tam hromada proměnných, které ovlivní výslednou kvalitu, a já chci přijít na to, jak z mašiny dostat to nejlepší. Tím je práce v Preciose zajímavá, a proto ji dělám.